Ranking zakładów bukmacherskich online

Pozwól nam pomóc Ci wybrać najlepszego bukmachera. Ranking zakładów bukmacherskich online. W tabeli uwzględniono tylko legalnych bukmacherów, którzy zgodzili się poddać swoje usługi pod głosowanie i ocenę czytelników i redakcji. Czy grasz na którejś z tych stron bukmacherskich? Czy poleciłeś je innym graczom?

Aktualny ranking zakładów bukmacherskich w Polsce:

1. BETFAN – 1500 głosów
2. Superbet – 800 głosów
3. STS – 580 głosów
4. Fuksiarz – 400 głosów

Którego bukmachera polecasz?

W świecie zakładów sportowych bardzo często zadawane jest pytanie: „Której strony internetowej powinienem użyć do stawiania zakładów?” lub „Którą stronę z zakładami online polecasz?”. Gracze pomagają sobie nawzajem i polecają portale o dobrej reputacji, zróżnicowanej ofercie i wysokich kursach.

Nie korzystaj z usług tych, którzy są nieprofesjonalni, nieuczciwi lub ich strona internetowa/aplikacja jest dysfunkcyjna. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, korzystał z usług którejś z firm wymienionych na naszej liście i był zadowolony z jej usług, zagłosuj tutaj. Pomoże to początkującym typerom wybrać firmę bukmacherską, która sprawi, że będą zadowoleni.

Czy polscy bukmacherzy będą oferować kursy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022? Na które strony warto postawić?

Wydaje się, że na każdej stronie internetowej można postawić na wszystko. Nie jest to jednak do końca prawda. Przede wszystkim firma organizująca zakłady wzajemne musi prowadzić swoją działalność w sposób zgodny z prawem. Wtedy wiadomo, że bukmacher będzie uczciwy, godny zaufania i bezpieczny.

Drugą sprawą jest oferta. Bukmacherzy różnią się między sobą pod wieloma względami, między innymi: wysokością kursów, szerokością oferty, liczbą lig, pucharów, a także oferowaniem różnych rodzajów zakładów. Niektórzy skupiają się na określonej dziedzinie (np. e-sport, wyścigi konne czy zakłady specjalne, jak Betfan).

Niektórzy ludzie wolą grać wyżej. Dla innych liczy się najniższa możliwa cena. Czy masz jakieś preferencje? Jeśli chodzi o kasyna online, gracze często zapisują się do nich dzięki rekomendacjom znajomych – a także swoim własnym. Dlatego właśnie rekomendacje i recenzje są tak ważne przy wyborze kasyna.