Ranking legalnych bukmacherów

Interesujesz się sportem i chcesz na tym zarobić prawdziwe pieniądze? To możliwe! Obstawiaj mecze na żywo bez wychodzenia z domu i oglądaj bezpłatne transmisje rozgrywek sportowych! Oto ranking najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce!

Betfan – najlepszy bukmacher na rynku

Betfan to stosunkowo młoda firma z siedzibą w Warszawie założona w 2018 roku, która z dnia na dzień podbija rynek legalnych bukmacherów. Czym przyciąga graczy? Wysokimi kursami i licznymi promocjami! Betfan może pochwalić się szeroką gamą zakładów na zdarzenia sportowe. Jakie są opinie na temat BETFAN możesz sprawdzić na stronie sport.betfan.pl.

Zakładając konto w tym serwisie, możesz obstawiać około 30 różnych dyscyplin (piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, żeglarstwo czy hokej). Oprócz tego możesz wygrywać realne pieniądze, obstawiając popularne gry karciane takie jak poker, wojna, Black Jack, czy Wojna Plus. 

Dla nowych uczestników polski bukmacher przygotował bonusy powitalne w wysokości nawet 1600 zł. Nowy gracz otrzymuje także możliwość postawienia pierwsze zakładu bez ryzyka do kwoty 600 PLN. 

Z dodatkowych narzędzi dostępnych w tym serwisie warto wspomnieć o popularnej funkcji Cash Out. Wydaje Ci się, że jakieś zdarzenie zepsuje Ci kupon? Szybko sprawdź oferowaną kwotę cashoutu, a następnie kliknij przycisk „WYPŁAĆ” i ciesz się wygraną. 

Jeśli chodzi o rodzaje kuponów w Betfan możesz tworzyć kupony akumulowane (z większą ilością zdarzeń), bądź solo. Ponadto jesteś w stanie skorzystać z kuponów systemowych – zakładu, w którym nie wszystkie mecze muszą okazać się trafione.

STS – legalny bukmacher z transmisjami na żywo

STS zakłady bukmacherskie to kolejny legalny bukmacher w internecie. Posiada własną stronę internetową oraz aplikację mobilną. Zaletą tego bukmachera jest niewątpliwie możliwość oglądania transmisji z najpopularniejszych wydarzeń sportowych.

Jeśli jednak poszukujesz obszernej oferty na dane dyscypliny, możesz być niemile zaskoczony. Oferta zakładów jest dość ograniczona, a kursy niższe niż u konkurencji. Miłośnicy obstawianie zakładów bukmacherskich docenią jednak szybką możliwość wypłat na konto bankowe, które docierają w przeciągu kilkunastu minut. Minimalna kwota wpłaty wynosi natomiast tylko 2 zł.

Fortuna – bukmacher z wieloletnim stażem

Fortuna Zakłady Bukmacherskie istnieje na rynku online w Polsce od 2012 roku. Możliwość obstawiania zakładów jest dostępna online oraz stacjonarnie. Fortuna posiada w ofercie zakłady na wiele niszowych lig piłkarskich i ponad 30 dyscyplin sportowych.

Dużą wadą tego bukmachera jest niewątpliwie brak błyskawicznych wypłat. Wygrane wypłacane są tylko raz w ciągu dnia (w samo południe o godzinie 12:00). Dla przykładu – jeśli zlecisz płatność o godzinie 15:00, zostanie ona zrealizowana dopiero następnego dnia w południe.

 

Obstawianie wydarzeń sportowych to sposób na rozładowanie emocji i szansa na wygraną! Popularne serwisy dają ci możliwość sięgania po darmowe transmisje telewizyjne, niedostępne w publicznej telewizji. Wybierając legalnych bukmacherów, nie tylko działasz zgodnie z prawem, ale chronisz swoje dane osobowe.