BETFAN jak obstawiać mecze? Darmowy poradnik.

Chcesz wiedzieć jak obstawiać w BETFAN? Zapoznaj się z instrukcją krok po kroku, a po chwili, wszystko będzie dla Ciebie jasne.

BETFAN jak obstawiać? Najpierw założ konto

W Polsce, aby postawić zakład i posiadać własne konto bukmacherskie, musisz mieć ukończone 18 lat. Rejestracja jest darmowa i zajmuje około minuty. Jest to prosty proces, ale dla spokoju ducha, wszystkie kroki znajdziesz na poniższej liście:

  • Przejdź na stronę BETFAN.
  • Kliknij przycisk “Załóż konto”.
  • Podaj swoje dane
  • Potwierdź rejestrację kodem przesłanym SMS-em.
  • Zaloguj się na swoje konto i możesz zaczynać !

Załaduj swoje konto lub graj za darmo

Aby obstawiać zakłady sportowe, trzeba mieć pieniądze. Ale mamy dobrą wiadomość. Jeśli zarejestrujesz się używając kodu BETFAN, Twoje konto zostanie zasilone darmowym zakładem. Jest to 30 zł, które możesz wykorzystać do zagrania swojego pierwszego kuponu. Jeśli jednak uznasz, że to za mało lub że już go wykorzystałeś, być może będziesz musiał wpłacić środki na swoje konto. Jak to zrobić?

Utwórz własne konto gracza. Kliknij na przycisk „Wpłata”. Wprowadź kwotę wpłaty (co najmniej 1 zł). Wybierz metodę płatności (BLIK, Visa, Mastercard, Szybki przelew, Paysafecard). Dokończ transakcję.

Po zalogowaniu się za pomocą swojej nazwy użytkownika, w prawym rogu zobaczysz stan swojego konta. Na koncie zobaczysz saldo depozytów i środki bonusowe. Pierwsze to Twoje pieniądze, które możesz wypłacić natychmiast, a drugie to pieniądze, które wymagają spełnienia określonych warunków transakcji, zanim będzie można je wypłacić.

Wyszukaj interesujące Cię wydarzenie i przygotuj swój kupon.

Jeśli masz już darmowy zakład lub własne środki na grę, czas znaleźć najlepszy zakład i przygotować go wraz z wysłaniem kuponu.

Wybierz zakłady przedmeczowe lub na żywo. Znajdź sekcję, która Cię interesuje, np. piłka nożna. Wybierz ligę lub mecz z listy rozwijanej. Znajdź mecz i kliknij na kurs wybranego przez siebie zakładu. Zakład zostanie postawiony na Twoim kuponie, który znajduje się po prawej stronie.

Możesz wprowadzić kwotę, którą chcesz postawić (na przykład 2 zł), a automat automatycznie obliczy Twoją potencjalną wygraną. Wybierz inny zakład (bet ako) lub poprzestań na jednym zakładzie (bet solo). Kliknij przycisk „Obstaw i graj o…” i to wszystko.
Teraz czas trzymać kciuki, bo udało Ci się przebrnąć przez cały przewodnik BETFAN. Teraz nadszedł czas na wypłatę. Aktywuj kod promocyjny BETFAN, aby otrzymać najlepsze bonusy.

Gratulacje! Wygrałeś? Zagraj ponownie lub wypłać wygraną.

Gdy gra dobiegnie końca, będzie jasne, czy wygrałeś, czy przegrałeś. Możesz to poczuć, jeśli stan Twojego konta się zwiększył lub jeśli wszedłeś na stronę z kuponami, aby sprawdzić ich losy. Ta druga opcja przyda się zwłaszcza wtedy, gdy grasz na kilku kuponach jednocześnie.

Jak obstawiać mecze w BETFAN?

Opisaliśmy wszystko w bardzo prosty sposób. W skrócie, najpierw musisz założyć konto, następnie doładować je lub skorzystać z darmowego zakładu, a na końcu znaleźć zakłady i je postawić.

Czy można obstawiać mecze na telefonie?

Można korzystać z aplikacji lub strony mobilnej.

Kiedy będę wiedział czy wygrałem czy przegrałem?

Po postawieniu zakładu możesz sprawdzić wynik meczu lub spotkania (w zależności od tego, jaki typ zakładu postawiłeś) lub przejść do sekcji Promocje po zalogowaniu się na stronie bukmachera.

Co można obstawiać w BETFAN?

Wiele różnych dyscyplin sportowych (w tym piłka nożna, tenis i siatkówka), ale także gry karciane, sporty wirtualne i e-sport.