Wygrana na zakończenie rundy zasadniczej. Rozpoczynamy fazę mistrzowską.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej pokonujemy na własnym terenie MKS Piotrcovię Piotrków Tryb. 32:26. Wygrana z drużyną z Piotrkowa była 17 zwycięstwem naszych dziewczyn w tym sezonie.

Wczorajszy mecz był meczem, który miał należeć do łatwych i przyjemnych, ale jak to w życiu i sporcie bywa nic nie przychodzi łatwo.Po zakończeniu tego meczu można z pewnością stwierdzić, że był to mecz bardzo ciekawy i wyrównany.

Sobotnie starcie w Elblągu to bardzo ambitna gra gości. Pierwsza połowa to bardzo wyrównane gra bramka za bramkę z chwilowym wyjściem jednej z drużyn na prowadzenie by po chwili znowu ujrzeć remis. Wynik po pierwszej części spotkania 14:15. W drugiej odsłonie przez pewien czas również trwała znana wszystkim z pierwszej połowy wymiana ciosów. wynik spotkania zaczął przechodzić na naszą stronę  dopiero, gdy czerwoną kartkę w wyniku gradacji kar w 42. minucie otrzymała zawodniczka gości Anna Wasilewska, Start zaczął przyspieszać i po dziewięciu minutach prowadził 26:23. Końcówka spotkania należała już tylko i wyłącznie do naszych dziewczyn już,  spokojne gra w ostatniej fazie gry i wynik 22 kolejki rundy zasadniczej ustalony na 32:26.

Bramki dla Startu:  Lisewska 9, Szynkaruk 6, Waga 5, Yashchuk 4, Jędrzejczyk 3, Kwiecińska 2, Stokłosa 2, Świerczek 1