Admin

ááááááááááAktualnoÂci

Wygrywamy w meczu ostatniej szansy

dodano: 2017.05.03-21:20
Po trzech przegranych wreszcie wygrywamy i to nie byle z kim, a z Vistalem Gdynia 26:21 (15:12) Start przed tym spotkaniem mia┬│ n├│┬┐ na gardle, gdy┬┐ przy ewentualnej przegranej m├│g┬│ bardzo oddali├Ž si├¬ od podium, natomiast zawodniczki z Gdyni mog┬│y zapewni├Ž sobie miejsce na podium. Jednak taki scenariusz nie spe┬│ni┬│ si├¬.

Od samego kibice byli ┬Âwiadkami meczu gol za gol z ma┬│┬▒ przewag┬▒ Vistalu. Wtedy Andrzej Niewrzawa wzi┬▒┬│ czas dla swoich podopiecznych i mimo dalszej wyr├│wnanej gry, to jednak nasze zawodniczki przewa┬┐a┬│y, co sko├▒czy┬│o si├¬ trzybramkowym prowadzeniem do przerwy.

W drugiej po┬│owie szczypiornistki Startu dalej kontrolowa┬│y gr├¬ i utrzymywa┬│y prowadzenie i nawet chwilowa niemoc w ataku nie przeszkodzi┬│a, ┬┐eby odnie┬Â├Ž bardzo wa┬┐ne na tym etapie rozgrywek zwyci├¬stwo. Ko├▒cow┬▒ otoczk┬▒ tego spotkania by┬│ obroniony w 60. minucie meczu rzut karny przez Klaudi├¬ Powag├¬.
Autor: dominik