Łatwa wygrana z beniaminkiem

Pokonujemy Ruch Chorzów 40:24 w pierwszym meczu przed własną publicznością.

Po porażce  z Vistalem Gdynia i odpadnięciu z EHF CUP w końcu doczekaliśmy się pierwszej wygranej w sezonie i to wygranej za 3pkt.

Mimo słabego początku spotkania z naszej strony i wyrównanej gry  przez wiekszą cześć pierwszej połowy nasze zawodniczki schodziły do szatni z zaliczką 6 bramek (21:15).
W drugiej połowie było tylko lepiej. Świetna dyspozycja naszej bramkarki Klaudii Powagi i pewna gra w polu doprowadziła do tego, że mecz zakończył się wynikiem 40:24.
Wynikiem,, który przyniósł wiele emocji wśród kibiców przebywających w dniu dzisiejszym na trybunie Klubu Kibica. Wynikiem, dzięki, któremu jeden z naszych kibiców zdecydował się jechać na sobotni mecz z Pogonią w Szczecinie.

Bramki: Lisewska 10, Jędrzejczyk 4, Kwiecińska 4, Gerej 4, Świerżewska 4, Balsam 3, Szynkaruk 3, Dorsz 2, Kozimur 2, Świerczek 1, Waga 1, Stokłosa 1, Yashchuk 1.

 

2 komentarze

  • Kalaquendi

   14 września 2017

   No początek spotkania słabiutki. Do 25 min bałem się, że dojdzie do niemałej sensacji… 😛 Ale padło 40 bramek dla nas, więc…. Wszyscy jedziemy do Szczecina!!

   Reply
  • krzychu7777

   14 września 2017

   Grzegorz nie może Cię zabrknąć w Szczecinie!

   Reply

Zostaw komentarz