Łatwa przeprawa Startu w Gdyni

Nasze zawodniczki pokonały na wyjeździe Gdyńską Arkę 18:30 (12:18).


Start od początku pokazywał się z lepszej z strony niż przeciwniczki i wygrana z Gdyniankami przyszła nam naprawdę łatwo bo aż różnicą dwunastu goli. Można było zauważyć, że Start kontrolował ten mecz całe 60 min. Dobrze funkcjonowała nasza obrona jak i bramka. Zawodniczki konsekwentnie budowały przewagę, dzięki czemu z każdą minutą grało się bardziej swobodnie. Każda z zawodniczek miała swój wkład w tą wygraną, nie było widać w tym meczu indywidualności. Cała drużyna zagrała tak jak chcemy ją oglądać w każdym kolejnym spotkaniu.

Ze strony kibicowskiej:

Wybraliśmy się do Gdyni autokarem w ponad 40 osobowej ekipie plus na miejscu dojechało kilka osób samochodami. Cały mecz z naszej strony było słychać głośny doping, który na pewno miał swój wkład w wydarzenia na boisku. Mam nadzieję, że zrehabilitowaliśmy się dziewczyną za naszą postawę w meczu z Pogonią na własnej hali.

Teraz czeka nasz wyjazdowy mecz z Koroną Kielce. Mecz nie łatwy bo Kielce pokazują w tym sezonie,że też łatwo nie oddadzą punktów i chcą się liczyć w walce o pierwszą szóstkę tegorocznych rozgrywek.

Zostaw komentarz