Koszalin po raz trzeci

Kolejny mecz z drużyną z Koszalina poszedł po naszej myśli. Tym razem w rundzie rewanżowej Start wygrał 26:19 (12:5)Od początku spotkania było widać, że to elblążanki będą przeważać w tym meczu. Rozpoczęły mocno od czterech bramek strzelonych. Ten wynik zmotywował trenerkę Energii do wzięcia przerwy, jednak niemoc trwała dalej i do przerwy mieliśmy wynik 12:5 dla Startu.

W drugiej części meczu kibice AZS-u mieli nadzieję, że gra ich ulubienic się poprawi. Pierwsze dwie bramki w drugiej połowie zdobyła była zawodniczka Startu Monika Michałów, ale to było wszystko na co było stać tę drużynę. Następnie na boisku dominował już tylko Start prowadząc nawet 10 bramkami. W 46. minucie czerwoną kartkę zobaczyła Magda Balsam, ale i to nie podcięło skrzydeł elblążankom. Druga połowa zakończyła się remisem, ale dzięki prowadzeniu do przerwy to Start zgarnął trzy punkty i jeśli przynajmniej zremisujemy z Piotrcovią w następnej kolejce, to zapewnimy sobie 3. miejsce na koniec fazy zasadniczej, dzięki czemu ostatni mecz fazy mistrzowskiej zagramy jak w ubiegłym sezonie u siebie.

Na słowa uznania na pewno po tym meczu zasłużyła Sylwia Lisewska, która ustrzeliła aż 11 bramek. Może  niedługo pobije rekord 12 bramek w jednym meczu? Jeśli jesteście ciekawi innych statystyk, to zapraszamy do zakładki „statystyki”, gdzie dowiecie się więcej na ten temat.

3 komentarze

  • http://www.yeezyboost.com.co

   12 lipca 2018

   I would like to show my appreciation for your kind-heartedness supporting those individuals that have the need for help on that subject matter. Your personal dedication to getting the solution all-around became exceedingly good and have consistently allowed guys and women like me to arrive at their endeavors. Your amazing warm and friendly recommendations means much a person like me and still more to my office colleagues. With thanks; from everyone of us.

   Reply
  • https://vtu.cc/nmds

   16 lipca 2018

   I have to get across my passion for your kind-heartedness giving support to those people that absolutely need assistance with that concept. Your personal commitment to getting the message all around turned out to be certainly effective and have usually made guys and women like me to arrive at their goals. Your helpful help and advice implies this much a person like me and extremely more to my colleagues. Thanks a lot; from each one of us.

   Reply

Zostaw komentarz