Emocjonująca końcówka dla Startu

Po bardzo emocjonującej końcówce wygrywamy z MKS Lublin 28:25 (17:13).

Na ten mecz czekali wszyscy kibice naszej drużyny. Wszyscy wiedzieli, że mecz z Lublinem nie będzie łatwy.W  dniu dzisiejszym to  Start cieszy się z 3 pkt i zapisuje na koncie Lublinianek pierwszą porażkę w sezonie.
Po bardzo wyrównanej  pierwszej części spotkania, po pierwszej połowie  to my  schodziliśmy do szatni z 4 bramkową zaliczką.  Druga połowa to wyrównana gra do pewnego momentu. Około 45 min meczu wdarł się mały przestój w naszej drużynie, błędy w ataku, nieprecyzyjne rzuty i straciliśmy wypracowaną przewagę . W 54 min na tablicy wyników ujrzeliśmy remis po 24:24. Emocje sięgnęły zenitu na trybunach. W głowach przypominał się mecz o brązowy medal. Jednak to Start wygrywa grę nerwów. Świetna postawa naszej bramkarki i 10 bramka Sylwii Lisewskiej w tym spotkaniu  przechyla wynik na naszą stronę. Emocje opadają i pozostaje nam się tylko cieszyć z bardzo ważnej wygranej, która na pewno doda dziewczyną kopa do dalszej walki o wysokie miejsce w tym sezonie.

Bramki: Balsam 2, Waga 4, Jędrzejczyk 4, Dorsz 2, Kwiecińska, Kozimur 3, Szynkaruk, Lisewska 10 (3/3), Stokłosa, Świerżewska 1, Jaszczuk 2